Highland Christian School nog niet van start

Highland Christian School in Inverness is helaas nog niet gestart. Het was de bedoeling dat de school in augustus zou starten. De school had een locatie gevonden vlakbij Inverness. De eigenaar van het gebouw wil het gebouw echter niet vrijgeven i.v.m. alle coronamaatregelen. Daardoor heeft de school niet zoveel vooruitgang kunnen boeken. Om te kunnen starten moet Education Scotland (Schotse onderwijsinspectie) het gebouw inspecteren om er zeker van te zijn dat het voldoet aan alle gezondheids- en veiligheidsvoorschriften. Education Scotland heeft de plannen gezien van de school gezien en geen bezwaar gemaakt. Dat is natuurlijk positief!

Verder heeft de school twee leraren gevonden die parttime les willen geven. Zij zullen een samengestelde klas hebben van maximaal 20 leerlingen. Daarnaast zijn er al een aantal gezinnen die aangegeven hebben hun kinderen naar de school te willen sturen. We hopen dat er meer gezinnen zullen volgen!

De school zal op zijn vroegst in januari open kunnen gaan.

Volg de school via facebook: https://www.facebook.com/HighlandChristianSchool